Çok Fonksiyonlu Mobilya

Dar alanlarınızı maksumum derece genişleten hareketli mobilyalar

 Gaysan Mobilya Ülkemizin ilk ve tek hareketli mobilya üreticisi olarak  25 yıl süresince çok fonksiyonlu, açılır kapanır duvar yatakları üretimi üzerine yoğunlaşmış,bu konuda uzmanlığa ve dünya çapında ürün çeşitliliğine ulaşmayı sağlamıştır.

 

Ana felsefesi; içinde yaşadığımız dar mekânları maksimum düzeyde, günlük kullanım için ideal mekân olarak tasarlamaktır.Bu misyon ile halen 100.000 hanede memnuniyetle kullanılmakda olan Gaysan modüllerini sürekli yenilemeye ve geliştirmeye devam etmekteyi planlamaktadır.

 Kaliteli, işlevsel, şık tasarımıyla dikkat çeken ve yaşam alanını genişleten tasarımlarıyla hareketli mobilya alanında dünya markası olmaktır.

 

Türkiye"de hareketli mobilyada tek üretici olarak sektördeki öncülüğü korumak ve yurtdışı pazarlarda da lider konumunda yer almayı hedeflemektedir.


Genç odaları ağırlıkta olmak üzere ebeveyn ve misafir odaları için gece uyuduğumuz yatağın gündüz duvara doğru kapanarak alan tasarrufu yarattığı duvar yatağı sistemleri, çok amaçlı koltuklar, masa - sehpa gibi pratik tasarımlarımızla müşterilerimize farklı çözümler sunmaktır.


çok fonksiyonlu mobilya, yataklı mobilyalar,katlanır mobilyalar,hareketli mobilya,gaysan mobilya,renkli mobilya ,dar alanları genişleten mobilya

Haber Fotoğrafları

Benzer Haberler

Yönetici Mobilyaları Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ofis mobilyaları şüphesiz ki çalışma biçimi ve mesleğe uygun olarak seçilmelidir.

KDV indiriminde Son Tarih 30 Eylül

Mobilyada KDV İndiriminde son günler. Fırsatı kaçırmamak için elinizi çabuk tutun.

RENKLİ EVLER

İçinizi Isıtacak Resimler

Country Tarzı

Country dekorasyon fikirleri...

Keyif Köşesi

Köşe Takımı mı Alacaksınız ?

Enza 3. Mobilya Festivali

Bu fırsat Kaçmaz

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

93. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

MUHTEŞEM DÖNÜŞÜM...

YENİDEN RESTORE YAPILAN TARİHİ EV

Evlerin En Uzun Köşesi L Koltuklar

Evler, bizler için hayatın tüm karmaşasından kaçmak için bir kurtuluş ve kendimizi en rahat hissettiğimiz bölge olarak açıklanabilir.

© 2013 ENGUMO - En Güzel Mobilya Bir projesidir.

Sayfa Başı