İnter Mobilya Ürünlerini İncelediniz mi ?

Modern Mobilyanın İnteri...

 Gaziantep'de köklü aileler arasında yer alan Bayram ailesi, 1960 yılında mobilya sektörüne BAYRAM MÖBLE adı altında giriş yaptı. Azimle, dürüstlükle, memnuniyetle mobilya sektöründe başarısını 1993 yılına kadar taşıyan BAYRAM MÖBLE kurumsal firma olmayı hedeflediği için marka tescilliği nedeni ile isim değişikliğine gitmiştir. 54 yıllık tecrübeyle mobilya sektöründe başarısını devam ettiren İNTER MOBİLYA uzun yıllar bu sektörde müşterilerine hizmet vermeyi hedeflemiştir. 

 

Günümüzde İnter Mobilya 

İnter Mobilya tecrübesi, güler yüzlü ve kalite standartlarının üzerindeki hizmetiyle müşterilerini memnun etmek amacına yönelik yenilikçi bir sistem anlayışına sahiptir. Modern ve dekoratif tasarımlara sahip ürün yelpazesi ile kaliteden ödün vermeden hizmetini devam ettirmeyi başarmış ender Mobilya öncülerindendir. Modayı anlık olarak takip etmesi ile yapılan modern düzenlemeleri kendi bünyesinde uygulaması, oldukça geniş bir kitleye hitap etmesini beraberinde getirmiş olup, İnter Mobilya’yı sektöründe tanınmış bir firmaya dönüştürmüştür.
 
“Memnuniyetiniz, memnuniyetimizdir.” Sözünü kendine ilke edinerek bu ilke üzerinden tüketicilere hizmetini sunan firmamız, mobilya arayışı içinde olan değerli müşterilerine taksit imkânları ve ödemede kolaylık konusunda yardımcı olmaktadır.
 
En şık koltuk takımlarıyatak odası takımlarıyemek odası takımlarıduvar ünitelerigenç odaları ve bebek odaları ile müşterilerimizin istek ve taleplerini karşılamak amacıyla hizmet vermekteyiz. Kaliteye uygun fiyatlardan sahip olmak ve ihtiyacınız olan mobilyayı satın almak için tek yapmanız gereken İnter Mobilya mağazasını ziyaret etmektir.
 
2.500 metrekarelik 4 katlı showroom ve İnter Mobilya Online Satış Mağazamızda var olan ürünler ile sizlere kalite standartlarının üstünde bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Mağazamızı ziyaret etmeden ve www.intermobilya.com‘u göz atmadan mobilya satın almak konusunda karar vermeyin… Sizleri kaliteden yararlanmak için mağazamıza bekliyoruz.
 

Haber Fotoğrafları

Benzer Haberler

Başyapıt Niteliğinde Bir Tv Ünitesi

Muhteşem bir Tv Ünitesi Modeli arıyorsanız bu yazımızı incelemeniz gerekir..

Lüks Köşe Koltuk Tasarımı

Kaliteyi evinize getiren Macitler Mobilya'dan muhteşem bir Köşe Koltuk

Kurumsal Başarı Ofise de Yansısın

Hangi sektörde olursanız olun iş hayatınızdaki başarınızı ofisinizle de yansıtmanız gerekir.

Sıradışı Bir Yatak Odası Takımı

Yatak odasının başlık kısmında bir bisiklet yer alabilir mi? O derecede sıradışı bir modern yatak odası tasarımını inceledik.

Modern Yatak Odalarında İskandinav Akımı

Aydınlık, sadelik gibi insana huzur veren yönleri ile ön plana çıkan İskandinav Mobilya tasarımlarından birbirinden güzel modern yatak odalarını inceledik.

En Güzel İskandinav Yemek Odası Tasarımları

Evimizin en özenilen bölümü olan yemek odası için özel derlenmiş iskandinav yemek odası tasarımlarını paylaşıyoruz.

İrandan Ultra Lüks Ev Dekorasyonu

İslam dünyasının dışa kapalı ülkelerinden birisi olan İran aynı zamanda lükse düşkünlüğü ile biliniyor.

Adanalı Mobilya Firması 01 Salotti

2016 IMOB Mobilya fuarında Adanadan katılıp büyük ilgi gören 01 Salotti firmasını inceledik.

© 2013 ENGUMO - En Güzel Mobilya Bir projesidir.

Sayfa Başı