Karakter sahibi sofralar

Sıcak sofraların canlı enstrumanları, yemek takımları...

Aile içinde sıcak bir yemek masası veya özel misafirler için hazırlanmış özel bir sofra da sofranın karakterini yemeklerden daha önce yemek takımları ortaya koymaktadır.

Yeni evlenecek olanlar özellikle komple tüm parçaları ile tam bir uyum içinde olması için komple yemek takımını tercih ederken yetişkin aile bireyleri kahvaltı için farklı, akşam yemeği için farklı ve ortama uyacak yemek takımlarını tercih edebilmektedir.

Yine genç çiftler daha çok renkli, oval ve keskin hatları olan yemek takımları seçenerken yetişkin çiftler ise renkten ziyade desenli ve fransız tarzını andıran sadelikte provance tasarımları tercih edebilmektedir.

Sabah kahvaltılarında, öğle yemeklerinde veya akşam sofralarında her sofraya özel yemek takımları ile sofranıza ayrı bir atmosfer katabilirsiniz.

Mobilya ve dekorasyon üzerine Türkiyenin lider firması Evmanya üzerinden 7/24 yemek takımlarını inceleyebilir ve en uygun fiyat avantajı ile sipariş verebilirsiniz.

Türkiyenin en çok tercih edilen yemek takımı markalarını ve ürünlerini bir arada görüp kendinize göre en iyi kıyaslamayı yapabilir ve kredi kartıyla taksitli ödeme avantajı ile siparişinizi ayağınıza isteyebilirsiniz.

İnternetten alışverişte en güvenli ortamı sağlayan evmanya üzerinden kredi kartınız ile rahatça alışveriş yapabilirsiniz. Çünkü tüm alışverişler dünyaca ünlü SSL güvenlik firması Comodo SSL ile hem güvenlik hemde güvence altında.

18.03.2015

Benzer Haberler

Başyapıt Niteliğinde Bir Tv Ünitesi

Muhteşem bir Tv Ünitesi Modeli arıyorsanız bu yazımızı incelemeniz gerekir..

Lüks Köşe Koltuk Tasarımı

Kaliteyi evinize getiren Macitler Mobilya'dan muhteşem bir Köşe Koltuk

Kurumsal Başarı Ofise de Yansısın

Hangi sektörde olursanız olun iş hayatınızdaki başarınızı ofisinizle de yansıtmanız gerekir.

Sıradışı Bir Yatak Odası Takımı

Yatak odasının başlık kısmında bir bisiklet yer alabilir mi? O derecede sıradışı bir modern yatak odası tasarımını inceledik.

Modern Yatak Odalarında İskandinav Akımı

Aydınlık, sadelik gibi insana huzur veren yönleri ile ön plana çıkan İskandinav Mobilya tasarımlarından birbirinden güzel modern yatak odalarını inceledik.

En Güzel İskandinav Yemek Odası Tasarımları

Evimizin en özenilen bölümü olan yemek odası için özel derlenmiş iskandinav yemek odası tasarımlarını paylaşıyoruz.

İrandan Ultra Lüks Ev Dekorasyonu

İslam dünyasının dışa kapalı ülkelerinden birisi olan İran aynı zamanda lükse düşkünlüğü ile biliniyor.

Adanalı Mobilya Firması 01 Salotti

2016 IMOB Mobilya fuarında Adanadan katılıp büyük ilgi gören 01 Salotti firmasını inceledik.

© 2013 ENGUMO - En Güzel Mobilya Bir projesidir.

Sayfa Başı