Modern Yatak Odalarında İskandinav Akımı

Aydınlık, sadelik gibi insana huzur veren yönleri ile ön plana çıkan İskandinav Mobilya tasarımlarından birbirinden güzel modern yatak odalarını inceledik.

Dünya genelinden güzel mobilya tasarımlarını araştırıp yayınlayan Mobilya Günlüğü internet sitesinde güzel bir yazı gördük. Modern mobilya tasarımlarından hoşlananların ilginini çekeceğini düşündüğümüz İskandinav Yatak Odası Tasarımları yazısından güzel fotoğrafları sizin için derledik.

Romantizmin en güzel işlendiği modern tasarımlara sahip olan iskandinav akımıyla yoğrulmuş birbirinden güzel modern yatak odası tasarımı projeleri dünyaca ünlü tasarımları George Nelson, Sergey Procopchuk gibi birçok iskandinav tasarımcı tarafından oluşturulmuş.

Türkiyedeki birçok mobilya tasarımcı firmaya da ilham olabilecek bu modern yatak odası tasarımlarının uygulandığı evlerde uyanmak daha kolay olmalı. Güne daha enerjik başlamak ve sabahları enerjik kalkmak için ince detayların işlendiği yatak odası modellerinin sizlere güzel ilham vereceğini düşünüyoruz.

Bu arada Türkiyedeki firmaların ürettiği en güzel modern yatak odası modellerini ve tasarımalarını görmek için sitemizde Modern Yatak Odaları bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Mutlaka size hitap eden güzel bir mobilya bulacaksınızdır.

 

Haber Fotoğrafları

Benzer Haberler

Başyapıt Niteliğinde Bir Tv Ünitesi

Muhteşem bir Tv Ünitesi Modeli arıyorsanız bu yazımızı incelemeniz gerekir..

Lüks Köşe Koltuk Tasarımı

Kaliteyi evinize getiren Macitler Mobilya'dan muhteşem bir Köşe Koltuk

Kurumsal Başarı Ofise de Yansısın

Hangi sektörde olursanız olun iş hayatınızdaki başarınızı ofisinizle de yansıtmanız gerekir.

Sıradışı Bir Yatak Odası Takımı

Yatak odasının başlık kısmında bir bisiklet yer alabilir mi? O derecede sıradışı bir modern yatak odası tasarımını inceledik.

Modern Yatak Odalarında İskandinav Akımı

Aydınlık, sadelik gibi insana huzur veren yönleri ile ön plana çıkan İskandinav Mobilya tasarımlarından birbirinden güzel modern yatak odalarını inceledik.

En Güzel İskandinav Yemek Odası Tasarımları

Evimizin en özenilen bölümü olan yemek odası için özel derlenmiş iskandinav yemek odası tasarımlarını paylaşıyoruz.

İrandan Ultra Lüks Ev Dekorasyonu

İslam dünyasının dışa kapalı ülkelerinden birisi olan İran aynı zamanda lükse düşkünlüğü ile biliniyor.

Adanalı Mobilya Firması 01 Salotti

2016 IMOB Mobilya fuarında Adanadan katılıp büyük ilgi gören 01 Salotti firmasını inceledik.

© 2013 ENGUMO - En Güzel Mobilya Bir projesidir.

Sayfa Başı