Sıradışı Bir Yatak Odası Takımı

Yatak odasının başlık kısmında bir bisiklet yer alabilir mi? O derecede sıradışı bir modern yatak odası tasarımını inceledik.

Ev dekorasyonu üzerine güzel yazıların yer aldığı Dekorasyon Günlüğü sitesinde mobilya incelemeleri bölümünde yer alan Favori olacak 7 Yatak Odası Tasarımı yazısında Penint Studio tarafından oluşturulan sıradışı bir yatak odası dekorasyonu dikkkatimizi çekti ve paylaşmak istedik.

Duvarlarınında zemin gibi ahşap kaplama olan yatak odasında aydınlatma ve aksesuar seçiminde minimal tasarımlı ürünler ve modern hatlar tercih edilmiş.

Yatağın kenarına doğru uzanan dışı tel örgülü avizeler otantik bir hava katarken bir duvarın komple cam olmasıda odanın oldukça aydınlık olması ve geniş bir manzaraya sahip olmasını sağlamış.

Modern ve farklı bir yatak odası tasarımı isteyenler için güzel ve sıradışı bir örnek olan yatak odası dekorasyonu bir çok tasarımcıya ilham verecektir. Bu yatak odası Penint Studio tarafından tasarlanmış olup Türkiye'de satışı yapılmamaktadır. Fakat modern hatlarda güzel bir yatak odası arıyorsanız portalımızda yer alan Modern Yatak Odası bölümünden yüzlerce yatak odası arasından zevkinize göre birisini mutlaka bulacaksınızdır.

Mobilya ve dekorasyon üzerine burada görmek istediğiniz haberleri info@engumo.com mail adresine göndermeniz durumunda sizin içinde araştırma yapabiliriz.

Haber Fotoğrafları

Benzer Haberler

Başyapıt Niteliğinde Bir Tv Ünitesi

Muhteşem bir Tv Ünitesi Modeli arıyorsanız bu yazımızı incelemeniz gerekir..

Lüks Köşe Koltuk Tasarımı

Kaliteyi evinize getiren Macitler Mobilya'dan muhteşem bir Köşe Koltuk

Kurumsal Başarı Ofise de Yansısın

Hangi sektörde olursanız olun iş hayatınızdaki başarınızı ofisinizle de yansıtmanız gerekir.

Sıradışı Bir Yatak Odası Takımı

Yatak odasının başlık kısmında bir bisiklet yer alabilir mi? O derecede sıradışı bir modern yatak odası tasarımını inceledik.

Modern Yatak Odalarında İskandinav Akımı

Aydınlık, sadelik gibi insana huzur veren yönleri ile ön plana çıkan İskandinav Mobilya tasarımlarından birbirinden güzel modern yatak odalarını inceledik.

En Güzel İskandinav Yemek Odası Tasarımları

Evimizin en özenilen bölümü olan yemek odası için özel derlenmiş iskandinav yemek odası tasarımlarını paylaşıyoruz.

İrandan Ultra Lüks Ev Dekorasyonu

İslam dünyasının dışa kapalı ülkelerinden birisi olan İran aynı zamanda lükse düşkünlüğü ile biliniyor.

Adanalı Mobilya Firması 01 Salotti

2016 IMOB Mobilya fuarında Adanadan katılıp büyük ilgi gören 01 Salotti firmasını inceledik.

© 2013 ENGUMO - En Güzel Mobilya Bir projesidir.

Sayfa Başı