Ahşap Yemek Odası Örnekleri

Yemek masası takımları genelde ahşap olur ama tamamen ahşap görünümlü özel dekorasyon projeleri çok ayrı görünüyor.

Sandalyeler ve masaların yanı sıra yemek odasındaki diğer dekorasyon öğelerinde de ahşap tasarımların yer aldığı bir birinden güzel yemek odası tasarımlarının incelendiği En güzel 25 Beyaz Ahşap Yemek Odası yazısından size bir derleme yapmak istedik.

Beyaz renklerin ahşap doku ile bütünleştiği ve genelde ferah ve modern bir tarzı olan bu tasarım örneklerinde sadece mobilya değil aynı zamanda yemek odası aksesuarları ilede tasarımsal bir bütünlük sağlanmış.

Eskiden yemek odası kavramı çok özel evlerde kullanılırken artık arkadaşlar ile sohbetlerin yapıldığı sabahları güne hazırlanırken kahvaltıyla beraber planların gözden geçirildiği yemek odaları her evin bir parçası olmaya başlamış görünüyor.

Yemek odası için ayrı bir oda veya salonunuzda yamek odası bölümü oluşturacaksanız açık renkler ve modern tarzı seviyorsanız bu tasarımlar tam da size göre. Resimleri mutlaka detaylı bir şekilde inceleyin. 

Eğer modern tarzda satın alabileceğiniz yemek odası mobilyaları arıyosanız yine sitemizin Modern Yemek Odaları bölümünden yüzlerce farklı yemek odası mobilyasını bir arada görebilir size hitap edien mobilyayı satan firmaya direk ulaşabilirsiniz.

Haber Fotoğrafları

Benzer Haberler

Yönetici Mobilyaları Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ofis mobilyaları şüphesiz ki çalışma biçimi ve mesleğe uygun olarak seçilmelidir.

KDV indiriminde Son Tarih 30 Eylül

Mobilyada KDV İndiriminde son günler. Fırsatı kaçırmamak için elinizi çabuk tutun.

RENKLİ EVLER

İçinizi Isıtacak Resimler

Country Tarzı

Country dekorasyon fikirleri...

Keyif Köşesi

Köşe Takımı mı Alacaksınız ?

Enza 3. Mobilya Festivali

Bu fırsat Kaçmaz

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

93. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

MUHTEŞEM DÖNÜŞÜM...

YENİDEN RESTORE YAPILAN TARİHİ EV

Evlerin En Uzun Köşesi L Koltuklar

Evler, bizler için hayatın tüm karmaşasından kaçmak için bir kurtuluş ve kendimizi en rahat hissettiğimiz bölge olarak açıklanabilir.

© 2013 ENGUMO - En Güzel Mobilya Bir projesidir.

Sayfa Başı