2016 Dubai Mobilya ve Dekorasyon Fuarı

Dubai de gerçekleştirilen Mobilya ve Dekorasyon fuarının gözde mobilyacısı

2015 ve 2016 İstanbul Mobilya Fuarlarında adından söz ettiren Macitler Mobilya bu kez başarısını Dubai Mobilya ve Dekorasyon fuarında sürdürmeye devam ediyor.
 
Bilindiği üzere daha önceki yıllarda gerçekleştirilen fuarlarda Pera Yatak Odası ve Mardin Yatak Odası ile 1.lik ödülü alan Macitler Mobilya hızlı yükselişini bu kez Dubai'de Arap dünyasıyla sürdürecek.
 
Dubai Mobilya ve Dekorasyon fuarına Antalya ürün serisi ile hazırlanan Macitler Mobilya Pera ve Mardin ürünlerinden sonra en çok beğenilen ürünü olan Antalya'yı şu sözlerle anlatıyor; "Hayat bir sahne ve yaşam alanlarınızı dekore edebilmek sizin elinizde. Renklerindeki ilhamı Antalya'nın muhteşem kumsallarından aldığımız, cam detaylarında güneş parlaklığını yakaladığımız bu seride klasik formların olgun şekillerin keyfini çıkartın" 
 
 
 
 
Macitler Mobilya ürünlerini yakından görmek isterseniz Masko Mobilya Kenti ve Modoko Mobilya Kentinde bulunan mağazalarını ve Adana Seyhan'da bulunan bayisini ziyaret edebilirsiniz. Son olarak Macitler Mobilya'nın Modoko Mobilya Kenti 2. Cadde'de yenilenen 750 metrekarelik mağazası ürün çeşitliliği açısından daha zengin, ziyaret etmek isteyenler için Modoko Mağazası daha uygun olabilir. 
 
Daha fazla bilgi için >> Macitler Mobilya

Benzer Haberler

Yönetici Mobilyaları Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ofis mobilyaları şüphesiz ki çalışma biçimi ve mesleğe uygun olarak seçilmelidir.

KDV indiriminde Son Tarih 30 Eylül

Mobilyada KDV İndiriminde son günler. Fırsatı kaçırmamak için elinizi çabuk tutun.

RENKLİ EVLER

İçinizi Isıtacak Resimler

Country Tarzı

Country dekorasyon fikirleri...

Keyif Köşesi

Köşe Takımı mı Alacaksınız ?

Enza 3. Mobilya Festivali

Bu fırsat Kaçmaz

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

93. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

MUHTEŞEM DÖNÜŞÜM...

YENİDEN RESTORE YAPILAN TARİHİ EV

Evlerin En Uzun Köşesi L Koltuklar

Evler, bizler için hayatın tüm karmaşasından kaçmak için bir kurtuluş ve kendimizi en rahat hissettiğimiz bölge olarak açıklanabilir.

© 2013 ENGUMO - En Güzel Mobilya Bir projesidir.

Sayfa Başı