Kaliteyi Şıklıkla Buluşturmanın Adresi: Modelife

1990’lu yıllarda küçük bir atölye olarak başladığı serüveni 2016 yılında koca bir mobilya devi olarak sürdüren Modalife, adından hem birbirinden şık tasarımlarıyla hem sahip olduğu kalitesini anlattığı ürünlerin sağlamlığıyla hem de bütün bunları olabildiğince uygun fiyata sunmasıyla söz ettirmektedir. Evinizin her bir köşesi için tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefleyen Modalife, bu sebeple yatak odası takımından oturma grubuna kitaplık gibi aksesuarlara kadar her bir detayı düşünmüştür. Şirketimiz tüm bu ürünleri olabildiğince uygun fiyata sunarken, aynı zamanda özel kampanyalar da düzenleyerek müşterilerinin yüzlerini kati surette güldürmeyi hedeflemektedir. Bu özel kampanyalardan en çok bilineni ve bütün yeni evlenecek çiftleri mutlu edeni elbette düğün paketidir. Düğün paketçisi olarak da bilinen Modalife, genç çiftler için bir anda çok fazla ürünü satın almak zorunda olmanın onları ne kadar zorladığının farkındadır. Her şeye aynı anda çok fazla para ödemek durumunda kalan bu yeni evlilere, adeta bir evlilik hediyesi tadında büyük indirimler yapılan bu düğün paketinde evin her ihtiyacını bulmak mümkündür. Düğün paketi dışında salon paketi adı altında bir kampanyaya daha sahip olan Modalife, bu kampanya ile de evi için daha az eşyaya ihtiyacı olan insanların mutluluğunu hedeflemektedir.

Müşteri memnuniyetini her şeyden öne koyan Modalife, bu düsturunu satış sonrasında da bozmamakta kararlıdır. Bu bağlamda, satış öncesi ve esnasında gösterdiği çabayı satış sonrasında da koruyan Modalife, evvela ürünleri olabilecek en hızlı biçimde evinize ulaştırır. Bunu başarabilmeyi sahip olduğu iki fabrikaya borçludur. Bu fabrikalarda sizin evinize gitmeyi bekleyen hazırda yüzlerce, binlerce ürün vardır. Eğer özel sipariş durumu yoksa 1 günde, yoksa isteklerinize göre birkaç gün içinde eşyaları evinizde bilin dersek abartmış olmayız. Kurulum aşamasında da yalnız kalmayacağınızı veya kurulum için ekstra para ödemek zorunda olmayacağınızı da hatırlatmak isteriz. Bir müşterinin memnuniyeti Modalife için yalnızca o ürünün satışı tamamlanana kadar devam etmez, o ürün satıldıktan sonra da aynı hassasiyet korunur. Bu anlamda sipariş verdiğiniz yemek odası takımı olabilecek en kısa sürede evinize ulaştıktan sonra, çalışanlarımız tarafında ücretsiz bir şekilde kurulacaktır. Ayrıca eğer beklemediğiniz bir durumla karşılaşma söz konusu olursa da çalışanlarımız sizinle en yakından ilgilenecektir. 

Birbirinden şık tasarımla sahip olan Modalife, bu şıklığı kaliteyle buluşturmayı kendisine adeta düstur edinmiştir. Şık tasarımları için dünya standartlarında ve son trendleri her daim takip eden tasarımcılarla çalışan Modalife, sahip olduğu kaliteyi ise her bir ürünün sağlamlığını tek tek kontrol ederek ölçmekte ve kesinleştirmektedir. Ürünlerin TSE ve ISO 9001 sertifikalı olması da bu güvenceyi size rahatlıkla verecektir. Zaten koltuk takımından yatak odasına her üründe kalite kendisini göstermektedir.

Benzer Haberler

Başyapıt Niteliğinde Bir Tv Ünitesi

Muhteşem bir Tv Ünitesi Modeli arıyorsanız bu yazımızı incelemeniz gerekir..

Lüks Köşe Koltuk Tasarımı

Kaliteyi evinize getiren Macitler Mobilya'dan muhteşem bir Köşe Koltuk

Kurumsal Başarı Ofise de Yansısın

Hangi sektörde olursanız olun iş hayatınızdaki başarınızı ofisinizle de yansıtmanız gerekir.

Sıradışı Bir Yatak Odası Takımı

Yatak odasının başlık kısmında bir bisiklet yer alabilir mi? O derecede sıradışı bir modern yatak odası tasarımını inceledik.

Modern Yatak Odalarında İskandinav Akımı

Aydınlık, sadelik gibi insana huzur veren yönleri ile ön plana çıkan İskandinav Mobilya tasarımlarından birbirinden güzel modern yatak odalarını inceledik.

En Güzel İskandinav Yemek Odası Tasarımları

Evimizin en özenilen bölümü olan yemek odası için özel derlenmiş iskandinav yemek odası tasarımlarını paylaşıyoruz.

İrandan Ultra Lüks Ev Dekorasyonu

İslam dünyasının dışa kapalı ülkelerinden birisi olan İran aynı zamanda lükse düşkünlüğü ile biliniyor.

Adanalı Mobilya Firması 01 Salotti

2016 IMOB Mobilya fuarında Adanadan katılıp büyük ilgi gören 01 Salotti firmasını inceledik.

© 2013 ENGUMO - En Güzel Mobilya Bir projesidir.

Sayfa Başı