Başyapıt Niteliğinde Bir Tv Ünitesi

Muhteşem bir Tv Ünitesi Modeli arıyorsanız bu yazımızı incelemeniz gerekir..

 Macitler Mobilya firmasının Ümraniye'de bulunan fabrikasında tasarım ve üretimi gerçekleştirilen Petra Tv Ünitesi modeli adeta bu alanda bir başyapıt niteliğinde. Kafanızdaki tv ünitesi modellerini unutun, hayallerinizin ötesindeki bu muhteşem tasarıma kula verin. Macitler Mobilya bu modeli hakkında şunları söylüyor;

"Uçsuz bucaksız çöllerin kızıl sarı renklerinin arasında parlayan bu kayalığın kalbinde gizli hazineleri keşfine soluksuz devam ederken; düşünmeden edemiyoruz... Nasıl bir sabır bir kaya parçasını bir şehre ve hatta bir sanat eserine dönüştürebilir? 

Tüm bu mistik soruların cevaplarını Petra serisi ve tartışmasız Macitler kalitesiyle, tasarımı ile veriyoruz. Altı Temel sütun ile yükselen Petra Tv ile bu Antik kentin giriş halündeki sütunlara atıfta bulunuyor, Tv bölmesi ile kapı bölümünü bu tasarım harikası ile salonlarınıza getiriyoruz."

Bu muhteşem Tv Ünitesi modeli çok hoşuna gidiyor ancak evinize sığmayacağını mı düşünüyorsunuz? O zaman size güzel bir haberimiz var. Macitler Mobilya bünyesinde barındırdığı mimarlar ile müşterilerine özel olarak ücretsiz dekorasyon projesi çiziyor. Yani size özel olarak çizilen Dekorasyon Projesi ile bu modeli evinize uygun ölçülerde ve sizin istediğiniz renklerde üretiyor. Daha fazla bilgi almak isterseniz buraya tıklayarak Macitler Mobilya web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Haberler

Başyapıt Niteliğinde Bir Tv Ünitesi

Muhteşem bir Tv Ünitesi Modeli arıyorsanız bu yazımızı incelemeniz gerekir..

Lüks Köşe Koltuk Tasarımı

Kaliteyi evinize getiren Macitler Mobilya'dan muhteşem bir Köşe Koltuk

Kurumsal Başarı Ofise de Yansısın

Hangi sektörde olursanız olun iş hayatınızdaki başarınızı ofisinizle de yansıtmanız gerekir.

Sıradışı Bir Yatak Odası Takımı

Yatak odasının başlık kısmında bir bisiklet yer alabilir mi? O derecede sıradışı bir modern yatak odası tasarımını inceledik.

Modern Yatak Odalarında İskandinav Akımı

Aydınlık, sadelik gibi insana huzur veren yönleri ile ön plana çıkan İskandinav Mobilya tasarımlarından birbirinden güzel modern yatak odalarını inceledik.

En Güzel İskandinav Yemek Odası Tasarımları

Evimizin en özenilen bölümü olan yemek odası için özel derlenmiş iskandinav yemek odası tasarımlarını paylaşıyoruz.

İrandan Ultra Lüks Ev Dekorasyonu

İslam dünyasının dışa kapalı ülkelerinden birisi olan İran aynı zamanda lükse düşkünlüğü ile biliniyor.

Adanalı Mobilya Firması 01 Salotti

2016 IMOB Mobilya fuarında Adanadan katılıp büyük ilgi gören 01 Salotti firmasını inceledik.

© 2013 ENGUMO - En Güzel Mobilya Bir projesidir.

Sayfa Başı