Genç Odası Takımlarında Son Trend: Sade ve Fonksiyonel Tasarımlar

Genç odası dekorasyonunda en güncel trendlere ayak uydurup, sadeleşmeye hazır mısınız?

Genç odası dekorasyonunda en güncel trendlere ayak uydurup, sadeleşmeye hazır mısınız?  Dekorasyonda modernizmin ve sadeliğin ön plana çıktığı bu günlerde; ağır ahşap mobilyalar, kapitone detaylar ve işlevsiz dekorlar demode oluyor. Vintage ve country genç odaları, yerini minimal tasarımlara bırakıyor. Fonksiyonelliği esas alan genç odası modelleri, her tarza kolayca uyum sağlayabilecek modern formlar ve nötr renklerden oluşuyor. Peki, trendy bir genç odası dekorasyonu nasıl yapılır? Mobilya seçimlerinde sadeliğin getirdiği avantajlar neler? Gelin, bu soruları birlikte cevaplayalım.

Modern Genç Odası Takımlarında Beyaz - Ahşap Kombini
Genç odası dekorasyonunda modern ve sade bir tarz yakalamak istiyorsanız, beyaz hakimiyetindeki mobilya tasarımlarına göz atabilirsiniz. Doğal ahşap dokusu ile bir arada kullanılan beyaz, nötr bir renk olduğu için genç odası dekorasyonunda hayalini kurduğunuz minimal etkiyi yaratır. Ayrıca, bu tip mobilyalarda lokal olarak uygulanan ahşap kaplamalar, özellikle keskin hatlara sahip, beyaz renkli mobilyaların soğukluğunu kırarak, çağdaş ve sıcak bir görünüm oluşturur. Modern, beyaz bir mobilya takımı satın almanın bir diğer avantajı ise, tarzınızdan ödün vermeden, istediğiniz zaman dekorasyona özgürce müdahale edebilecek olmanız... Bunun için, zaman içinde mekâna eklemek isteyebileceğiniz kitaplık, dresuar, çalışma masası, koltuk ve TV ünitesi gibi mobilyaları beyaz renkte tercih etmeniz, yeterli!
İşlevsel ve Kompakt Tasarımlarla Çağdaş Genç Odası Dekorasyonu
Yenilikçi tasarımlara ilgi duyan gençlerin yaşam alanında kullanacağınız mobilyalar, asla sıradan olmamalı... Birden fazla fonksiyonu bir arada karşılayan üniteler ve farklı ürünlere entegre olabilen raflı sistemler, bu anlamda gençlerin kullanmaktan zevk alacağı mobilyalar arasında sayılabilir. Dekorasyonda yer kazanmak isteyenler, komodin ve şifonyerlerin yanı sıra gardırop içinde bir veya birkaç tane çekmece bulunan genç odası takımlarına göz atabilir; menteşe kapaklı gardıroplar yerine kapaksız ürünleri değerlendirebilir. Bunun yanında, genç odasında kullanabileceğiniz, kendiliğinden masa üstü düzenleyici raflara sahip olan bir çalışma masası, mekân içinde oluşan dağınıklıkları toplamanıza yardımcı olurken; masaya entegre olan küçük kitaplıklar ise masa başında çalışırken ihtiyacınız olan kitap, defter ve klasörlere daha kolay ulaşmanızı sağlar. Genç odası yatak seçiminde ise iki kişilik bir oda dekore ederken ranzalı alternatifler, sizin için daha kullanışlı olabilir.
Zamansız ve Trendy Bir Genç Odası Dekorasyonunun Anahtarı
Sürekli bir gelişim ve değişim sürecinde olan gençlerin; hayal güçleri, beğenileri, hobileri, sevdikleri ve sevmedikleri, kısacası her şey hakkındaki fikirleri bu dönemde hızla değişebiliyor. Bu değişime ayak uydurabilmek için, mobilya seçimlerinizde iddialı tasarımlardan uzak durmanızda fayda var. Zamansız ve minimal mobilyalar tercih ederek; aksesuar seçimlerinde gençlerin bu mekânı özgürce kişiselleştirmelerine izin verebilirsiniz. Koçtaş'ta bulabileceğiniz Minar Mobilya ve Dekorister imzalı genç odası takımları, zamansız bir mobilya seçimi için ideal! Bu takımları farklı renk ve desenlerdeki halı, kilim, perde, kırlent ve aydınlatma elemanları ile süsleyebilir; değişiklik yapmak istediğinizde sadece aksesuarları yenileyerek mekânı yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.
Bütçe Dostu Genç Odası Takımları Koçtaş'ta!
Modern dekorasyonun bir başka avantajından söz etmek gerekirse, o da gereksiz detaylardan uzak, sade ve basit tasarımlı mobilyaların, klasik ürünlere kıyasla daha uygun fiyatlarla satışa sunuluyor olması... Koçtaş'ın ürün gamında yer alan genç odası takımları, bu anlamda oldukça avantajlı. Set halinde satışa sunulan bu ürünlerin fiyatları ise, takım içeriğinde yer alan modül sayısına ve bu modüllerin boyutlarına göre değişiklik gösteriyor.
Siz de birbirinden kullanışlı, hesaplı ve şık genç odası takımları için Koçtaş'ın web sitesini ziyaret edin; beğendiğiniz ürünleri hemen sepetinize ekleyin!

Benzer Haberler

Genç Odası Takımlarında Son Trend: Sade ve Fonksiyonel Tasarımlar

Genç odası dekorasyonunda en güncel trendlere ayak uydurup, sadeleşmeye hazır mısınız?

Yönetici Mobilyaları Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ofis mobilyaları şüphesiz ki çalışma biçimi ve mesleğe uygun olarak seçilmelidir.

KDV indiriminde Son Tarih 30 Eylül

Mobilyada KDV İndiriminde son günler. Fırsatı kaçırmamak için elinizi çabuk tutun.

RENKLİ EVLER

İçinizi Isıtacak Resimler

Country Tarzı

Country dekorasyon fikirleri...

Keyif Köşesi

Köşe Takımı mı Alacaksınız ?

© 2013 ENGUMO - En Güzel Mobilya Bir projesidir.

Sayfa Başı