Yataş Bedding Bebek Yatakları ile Mutlu Bebekler Huzurlu Ebeveynler

Bebeğiniz için en iyi yatağı arıyorsanız Yataş Bedding doğru adres! Doğduğu günden itibaren hayatımızın merkezine koyduğumuz bebeklerimizin doğru bir uyku düzenine kavuşması onların gelişimi açısından son derece önemlidir. Rahat bir uyku çeken bebekler daha sakin olur. Uyku sırasındaki bölünmeleri en aza indiren ortopedik yataklar sayesinde bebeğiniz kesintisiz ve rahat bir uyku deneyimi yaşar.

Bebeğinizin Konforu İçin Doğru Yatak Seçiminin Önemi

Bebeğinizin gün içerisinde kendini iyi hissetmesinin en önemli şartlarından birisi de huzurlu ve rahat bir uykuya sahip olmasıdır. O nedenle, bebeğinizin vücut yapısına uygun, ona konforlu bir uyku imkanı sunacak bir yatak seçmek aileler için en dikkat edilmesi gereken önceliklerin başında gelir. Zira bebekler özellikle ilk aylarda günün büyük kısmını uykuda geçirir. Ve bebeğiniz ne kadar iyi bir uykuya sahip olursa, gün içerisinde de o kadar mutlu olur. Omurga sağlığı zarar görmeden büyüme ve gelişim gösterir. Ne çok sert, ne de yumuşak, bebeğinizin içine gömülmesine engel olacak yapıda, üzerinde herhangi bir çıkıntı olmayan, doğal malzemelerden üretilmiş bir yatak, sadece bebeğinizin değil, ailenizin de tüm yaşam kalitesi üzerinde etki eder. Türkiye’nin en güvenilir ve kaliteli yatak üreticilerinin başında gelen Yataş Bedding, size hayalinizdeki konforu ve mutluluğu sunuyor.

Visco Elastik Sünger Ayrıcalığına Sahip Olun

Yataş bebek yatakları, akıllı ya da hafızalı sünger olarak da bilinen Visco elastik sünger ayrıcalığı sunuyor. Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi yani NASA araştırmacıları tarafından astronotların uzay seyahati esnasında omurgalarına binen yükü en aza indirmek için 1960’lı yıllarda tasarlanan Visco teknolojisi, Yataş yatak ile bebeğinizin odasına geliyor. Visco yatak, bebeğinizin ağırlığı ve sıcaklığına göre vücudunun şeklini alıyor. Ayrıca açık hücreli ve anti-bakteriyel özelliğe sahip olduğu için, mikrop, küf ve kötü koku oluşumu engelliyor. Nemli bir bezle silinerek kolayca temizlenebiliyor.

Yaşa Göre Farklı Sünger Seçenekleri Yataş Bedding’te

Bebekler anatomik yapıları nedeniyle, büyümeye başladıkça farklı sünger seçeneklerine ihtiyaç duyarlar. Yataş bebek yatağı, yeni doğanlar için sert süngerli, 3-6 arası bebekler için de kuş tüyü özelliğine sahip sünger yapısını tek yatakta buluşturarak, hem bebeğinizin anatomisini destekliyor, hem de size büyük bir rahatlık sağlıyor. Membran teknolojine sahip microfit yatak koruyucusu, bebeğinize temiz ve sağlıklı bir uyku vaat ediyor. Ayrıca Yataş bebek yatakları sahip olduğu fermuar sayesinde istenildiği zaman kolayca yıkanıyor ve fermuar sistemi yıkama esnasında zarar görmüyor.

Tüm Bu Avantajlar İçin Haydi Yataş Bedding'e

Yataş bebek koleksiyonundaki tüm yataklar LGA® sertifikasına yani sadece mikrobiyolojik ve biyomekanik uygunluğa sahip üstün kalite standartlarında ürünlere verilen özel belgeye sahiptir. Siz de en değerli varlığınız olan bebeğinizin bu kaliteyle ve en iyi bebek yatağıyla tanıştırarak, sağlıklı bir uykuya sahip olmasını ve güvenle büyümesini istiyorsanız Yataş Bedding'e uğrayın. Kalitesine oranla uygun fiyat, farklı ödeme ve taksit seçeneklerinden faydalanarak hem bebeğinizi hem de kendinizi mutlu edin.
 

 

Haber Fotoğrafları

Benzer Haberler

Genç Odası Takımlarında Son Trend: Sade ve Fonksiyonel Tasarımlar

Genç odası dekorasyonunda en güncel trendlere ayak uydurup, sadeleşmeye hazır mısınız?

Yönetici Mobilyaları Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ofis mobilyaları şüphesiz ki çalışma biçimi ve mesleğe uygun olarak seçilmelidir.

KDV indiriminde Son Tarih 30 Eylül

Mobilyada KDV İndiriminde son günler. Fırsatı kaçırmamak için elinizi çabuk tutun.

RENKLİ EVLER

İçinizi Isıtacak Resimler

Country Tarzı

Country dekorasyon fikirleri...

Keyif Köşesi

Köşe Takımı mı Alacaksınız ?

© 2013 ENGUMO - En Güzel Mobilya Bir projesidir.

Sayfa Başı