İder Mobilya ile Şıklığa Aralanan Kapı: Yemek Odası Takımları

Yaşam alanlarının daha modern bir görünüme kavuşması için zengin tasarımları ile ön plana çıkmayı başaran İder Mobilya, birbirinden şık yemek odası takımlarını kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Geniş ürün gamı ile her zevke ve her ihtiyaca kolayca yanıt veren İder Mobilya, tarzınıza en uygun ürünü seçmeniz için oldukça pratik imkanları da önünüze seriyor. Huzurun en çok arandığı mekanlardan olan yemek odalarına tarz katarken sezon trendlerini de kendine rehber edinen marka, mükellef sofralarda dostlarınızla sohbetlerinizi daha da derinleştirmeniz için yemek odası takımlarına imza atıyor. Eviniz için her çeşit ürünü kolay bir şekilde bulabileceğiniz İder Mobilya, kaliteden ödün vermeden istediğiniz tasarıma en uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyor. Yeni evleniyor, evinizi yeniliyor ya da yeni bir eve geçiyorsanız; işte size fırsat! İder Mobilya ile yemek salonunuzda şıklığın çizgilerini zahmetsizce yakalayabilirsiniz. Ancak dikkat; tarzınızı ve ihtiyaçlarınızı öncesinde belirlemeniz; doğru mobilya seçimi yapmanız adına önemli...

Yemek Odası Takımları ile Daha Şık Bir Alana Açılan Kapı

Ev dekorasyonunda dikkat çeken özelliklerin başında ortamda bulunan mobilyaların tasarımı gelir. Renginden yapısına kadar evdeki tüm ürünler ile bir uyum içerisinde olan ürünler, evin hem daha düzenli hem de daha canlı bir görünüm kazanmasını sağlar. Evin en çok kullanılan alanlarından olan salon ekstra özenin gösterildiği alanlardandır. Salonun belirli kısmına kurulan yemek odası takımları ise hem ortama ayrı bir hava katar hem de en özel akşam yemeklerinin vazgeçilmezleri arasına girmeyi başarır. Kişinin kendi zevkine göre döşeyeceği alanlarda yemek odası takımları için farklı seçenekler bulunur. Solonun dizaynına uyum sağlayan modeller tercih edildiğinde alanın görüntüsü de bir hayli değişkenlik gösterir. Yemek odası takımları, genel olarak masa, sandalye ya da vitrin modellerini bünyesinde barındırır. Ancak seçeceğiniz modelde dikkat etmeniz gereken noktalardan biri, alanın dar ya da geniş olması durumudur. Dar alanlar için minimalist bir tarz ile üretilen yemek odası takımları ortamın daha ferah ve geniş bir görünüm kazanmasını sağlar. Bunun için İder Mobilya'nın açılıp kapanma özelliğine sahip yemek masası ile taçlanan modellerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli renk ve malzemelerden üretilen yemek odası sandalye modelleri de düz ve ince formlarda üretilenlerden tercih edildiğinde daha geniş alanlar oluşturulabilir.

Daha Ferah Yemek Odaları ile Konforu Yaşayın

Geniş salonlara sahip olan kullanıcılar için yemek odası takımları arasında vitrin modellerine de yer veren İder Mobilya, hem salonunuzu güzelleştirmenizi hem de daha ferah bir atmosfere sahip olmanızı sağlıyor. Yemek takımlarının, çatal bıçak takımlarının ya da ev aksesuarlarının da içerisine konulabildiği vitrin modelleri ister sade ister desenli istenirse de çeşitli renk seçeneklerine sahip. Farklı çekmece gözleri bulunan modeller bu sayede kullanıcılarına alandan tasarruf etme imkanı da sunar. Ayrıca aynalı ya da aynasız olarak üretilen konsol modelleri de markanın bünyesinde bulunuyor. Geniş bir salonda konsolun üst kısmına monte edilerek kullanılan aynalar salona zarif bir görünüm kazandırmakla birlikte daha aydınlık bir görüntü de katar. İşlevselliği ile evinizin her alanında keyifle kullanabileceğiniz yemek odası takımları, kolay temizlenebilen yüzeyleri sayesinde tozdan ve kirden de zahmetsiz bir şekilde arındırılabilir. Modellerin dayanıklı yapıda olması uzun süreli kullanımlar için kullanıcılara kolaylık sağlar. Takım halinde kullanıcılarının beğenisine sunulan yemek odası takımları, kullanıcıların ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda tek başına da tercih edilebilir. Yeniliğin ve modern görünümün adresi olan İder Mobilya'da istediğiniz ürünü kolay bir şekilde bulabilir, yaşam alanlarınızda çağdaş stilin etkisini hissedebilirsiniz.

 

 

Haber Fotoğrafları

Benzer Haberler

Başyapıt Niteliğinde Bir Tv Ünitesi

Muhteşem bir Tv Ünitesi Modeli arıyorsanız bu yazımızı incelemeniz gerekir..

Lüks Köşe Koltuk Tasarımı

Kaliteyi evinize getiren Macitler Mobilya'dan muhteşem bir Köşe Koltuk

Kurumsal Başarı Ofise de Yansısın

Hangi sektörde olursanız olun iş hayatınızdaki başarınızı ofisinizle de yansıtmanız gerekir.

Sıradışı Bir Yatak Odası Takımı

Yatak odasının başlık kısmında bir bisiklet yer alabilir mi? O derecede sıradışı bir modern yatak odası tasarımını inceledik.

Modern Yatak Odalarında İskandinav Akımı

Aydınlık, sadelik gibi insana huzur veren yönleri ile ön plana çıkan İskandinav Mobilya tasarımlarından birbirinden güzel modern yatak odalarını inceledik.

En Güzel İskandinav Yemek Odası Tasarımları

Evimizin en özenilen bölümü olan yemek odası için özel derlenmiş iskandinav yemek odası tasarımlarını paylaşıyoruz.

İrandan Ultra Lüks Ev Dekorasyonu

İslam dünyasının dışa kapalı ülkelerinden birisi olan İran aynı zamanda lükse düşkünlüğü ile biliniyor.

© 2013 ENGUMO - En Güzel Mobilya Bir projesidir.

Sayfa Başı